پول،کار و کسب درآمد

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • قسمت 13 قانون جذب-وفور نعمت در کائنات – بخش اول

  باور پولدار شدن
  جمله آغازین : وفور نعمت حالت طبیعی جهان هستی است

  اگر در کنار اقیانوسی بایستید ، چه مقدار می توانید اب بر دارید ؟؟؟ یک لیوان ، یک بشکه یا یک تانکر ؟ آیا اقیانوس مانع از برداشتن اب توسط شما می شود ؟ آیا از ذخایر اقیانوس چیزی کم می شود ؟ ما در جهانی زندگی می کنیم که تمرکز روی فقدان و کمبودها دارد و این در حالی است که جهان پر از وفور نعمت می باشد . تنها محدودیت و عامل ناتوانی از برداشتن زیاد آب ( نعمات و برکات ) ، کوچکی ظرف ما ( لیاقت ذهنی ) می باشد.
  هیچ کمبودی وجود ندارد این ذهن ماست که فقدان را پدیدار می نماید. همه چیز بیش از اندازه وجود دارد : شادی ، ثروت ، پول ، کامیابی ، خانه ، عشق ، سعادت ، اکسیژن ، خنده ، غذا ، لباس و هر چیز دیگر که فکر را کنید . شاید تنها دلیلی که مردم پول یا .. به حد کافی ندارند این باشد که راه رسیدن به ان را با محدودیتهای ذهنی مسدود نموده اند .

   لطفا در ادامه مطلب بخوانید ....
  نعمات و برکات در جهان هستی همانند اقیانوس بیکران ، بینهایت هستند و عدم نداشتن این نعمات را باید در ذهن خودمان جستجونماییم . 
  هر که بامش بیش برفش بیشتر

  تعداد ایده های خلاق بی نهایت می باشند ، مقدار لذت و خوشی بی نهایت است زیرا خداوند بی نهایت است . وقتی اندیشه هایمان رشد کنند و بزرگ و مثبت شوند احساس می کنیم بارش نعمات الهی بر زندگی ما افزایش می یابد این در حالی است که همان ظرف خودمان را بزرگتر کرده ایم .هیچ مسئله ای نیست که هم اکنون کائنات به شما پول ، سلامتی ، شادی و ... نداده است زیرا حقیقت چیز دیگری است . در واقع پول یا .... مورد دلخواهتان همین حالا در حالت نامرئی در اطراف شما موجود است . اگر شما پول یا کار دلخواهتان را ندارید دلیلش این است که خودتان مانع رسیدن جریان مداوم ان به زندگیتان شده اید و این کار را با افکار ذهنی خود انجام می دهید .در ذهنتان تا چه اندازه روی وفور نعمت تمرکز دارید ؟ آیا در ذهنتان افکار عدم پول را نمی پرورانید ؟ با خودتان صادق باشید نه اینکه جواب را بمن بگویید . طبق فیزیک کوآنتوم محال است فردی افکار منفی و کمبود در سر داشته باشد و بعد وفور نعمت را جذب کند .
  همه ی ثروتمندان روزی اول فکر کرده اند که ثروتمند می شوند و بعد ثروتمند شدند .
  فقط 10 دقیقه وقت بگذارید و داشتن آزادی مالی ، وفور خنده ، وفور شادی و .... را تصور کنید که چقدر معرکه و لذت بخش است . درست است احساسات شما مرتعش می شود . 
  بر انگیخته شدن احساسات ارتعاش الکترونها ساطع شدن انرژی به کائنات
  در جهان آنقدر منابع موجود است که بتوانیم وضعیت زندگی تمام انسانها را بهبود ببخشیم بدون آنکه معیار زندگی کسی را پایین بیاوریم . کمینستر فولر
  واقعا وفور نعمت چیزی نیست که آن را به دست آوریم بلکه باید با ان همتراز شویم و راه همترازی با آن تغییر ذهنیت ما نسبت به پیرامونمان می باشد . حس داشتن وفور نعمت را باید ابتدا لمس کرد و پذیرفت که لیاقت داشتنش را دارید . باور وجود وفور هر چیز در کائنات آنچیز را به سمت شما می کشاند . نزدیکترین راه برای رسیدن به خواسته هایتان ، شاد بودن و داشتن حال و هوای آن در زمان حال است و این سریعترین مسیری است که هر چیز را به سمت خود می کشانید . وقتی با ذهنیت وجود وفور نعمت که از زمان پیدایش خلقت با ما همراه بوده کنار آمدیم باید بر تشعشعات آن احساس لذت و خوب در ذهن متمرکز شویم . شما باید علامتی از خود به کائنات بفرستید تا هر آنچه را می خواهی به سمت شما برگرداند .
  برای همترازی با وفور نعمات باید در سطح درونی و بیرونی اهداف خود ، دست به اقدام بزنید . چه اقدامی ؟ چگونه ؟ شما خواسته تان را مشخص کرده اید و باور کامل به آن دارید که آن رخ می دهد ( باور به خالق ، باور به رخ دادن معجزه ) . حال شما باید وسعت باورتان را در روند خلق گسترش دهید و تمام اقدامات منطقی عادی و حتی مسخره را انجام دهید ( هر اقدامی در جهت خواسته تان ) . این جمله را یادمان باشد :
  در ارتعاش احساسات برای جذب هر آنچه که می خواهی داشته باشی ، باقی بمانی و ایمان داشته باشی ، نتایجش از قبل برایت خلق شده است .
  ادامه دارد .....................
  .........................................................................................................
  جمله پایانی : افراد ناموفق در هفته ، هفت فردا دارند و افراد موفق هفت امروز

  نظرات سایت

  تبلیغات
   X بستن تبلیغات
  درباره وبلاگ

  به یاری خدا این وبلاگ با ارائه ایده ها و شیوه هایی نو و مناسب شما را در رسیدن به قله های موفقیت یاری خواهد داد.
  با ما باشید ...

  مدیر وبلاگ : هادی
  جستجو
  امکانات جانبی
  عنوان آگهی شما

  توضیحات آگهی در حدود 2 خط. ماهینه فقط 10 هزار تومان

  به پول،کار و کسب درآمد امتیاز دهید

  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات